Site Loader

Sardinija keliautojus vilioja savo turkio žydrumo jūra, kalnuotais slėniais bei žavingais mažais miesteliais. Jeigu norite pabėgti nuo įprastos rutinos ir kasdienių darbų, ši nuostabaus grožio sala Jums bus, tarsi rojus žemėje. Čia išsilaisvinsite iš nuobodžios rutinos, pasinersite į nuotykių ir atradimų kupiną kelionę. Sardinijoje rasite gausybę įdomių gamtos kampelių, architektūrinių šedevrų, meno kūrinių ir daug kitų pramogų.

Automobilio nuoma Sardinijoje

Keliauti po Sardinija nevaržant laiko ir kitų aplinkybių Jums padės automobilių nuoma. Dažnai, norinti keliauti po visą regioną, o ne tik mėgautis poilsio pasirinktame viešbutyje, tenka apmąstyti kelionės priemones ir būdus. Jeigu norisi keliauti jaučiant didesnį komfortą bei nesižvalgant į laikrodį – ar spėsite į autobusą, rinkitės automobilių nuomos paslaugas.

Automobilių nuoma – tai patraukli išeitis keliautojams, norintiems pamatyti kiek įmanoma daugiau. Nuomos kainos nesikandžioja, sąlygos palankios klientams, visos garantijos, draudimas ir pagalba kelyje suteikiama nuomos punkto sąlygose. 

Geriausia rezervuoti automobilį internetu ir gerai išsinagrinėti nuomos sąlygas iš anksto. Taip ne tik sutaupysite laiko kelionės metu, bet ir pinigų. Paprastai nedidelio automobilio nuomos kaina parai svyruoja nuo 25 iki 50 eurų.

Nepamirškite, norėdami pasinaudoti automobilių nuomos paslauga, būtinai turite turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, kreditinę kortelę bei tilpti į nustatytą amžiaus cenzą. Tiesa, kiekvienos kompanijos sąlygos šiek tiek skiriasi, tad būkite atidūs ir gerai jas ištyrinėkite, kad vėliau netektų nusivilti. 

Ką aplankyti Sardinijoje?

Į savo kelionės maršrutą būtinai įtraukite lankomiausią turistų tašką – sostinę Kaljarį. Mieste rasite daugybę architektūrinių statinių, kultūrinių objektų bei meno kūrinių muziejuose. Rekomenduojame nuvykti prie Dievo Motinos bazilikos, tai nebe vienas lankomiausių objektų sostinėje. Tiesa, miesto simboliu laikoma Bastione di San Remy tvirtovė. Nuo šio objekto viršūnės atsiveria nuostabi apylinkių panorama. Nepraleiskite progos grožėtis saulėlydžiu iš aukštai. 

Vertas dėmesio antikos laikus menantis paminklas – romėnų amfiteatras. Anksčiau amfiteatre buvo rengiamos gladiatorių kovos, o šiandien tai puiki vieta koncertams ir kitiems renginiams. 

Algeras – miestas, kurio senamiestyje gausu architektūrinio paveldo, kuris liudija apie kadaise čia gyvenusius katalonus. Pasigrožėkite senamiestį supančia gynybine siena bei gotikos stiliaus Santa Maria katedra. Keliautojams šis miestas primena Barseloną. 

Su Nuraxi – tai archeologinė vietovė, kurioje įdomiausias objektas – 19 metrų aukščio stovintis nuragas. Sardinijoje šie radiniai įprasti, tai kūgio formos akmens luitai, kadaise tarnavę kaip statiniai. 

Bosa – laikoma pačiu spalvingiausiu salos miestų. Miesto senamiestyje turėsite progą pasigrožėti išlikusiais viduramžių nameliais, kurie išmarginti įvairiomis spalvomis. Pakėlę galvas į viršų, išvysite ant kalvos dramatiškai stūksančius pilies griuvėsius. 

Mėgstantieji muziejus, turėtų apsilankyti Nacionaliniame archeologijos muziejuje, kuriame eksponuojamos kolekcijos apima įvairūs laikotarpius. Pamatysite keramikos, juvelyrikos ir kitų dirbinių. O neabejingi menui, turės galimybę ištyrinėti Sardinijos menininkų darbus Modernaus meno muziejuje

Neptūno grota – pavadinimas kildinamas nuo romėnų jūrų dievo Neptūno. Neptūno grotą rasite visai netoli Algero miestelio. Joje galėsite pasigrožėti neįprasto grožio stalagmitais ir stalaktitais bei pačiame viduje tyvuliuojančiame ežerėlyje. 

Smagu apsilankyti ir Kastelsardo miestelyje, kuriame įdomu apžiūrėti Doria citadelę bei paklaidžioti vingiuotomis senamiesčio gatvelėmis. 

Costa Smeralda – dar vadinama Smaragdine pakrante. Poilsiautojus ji vilioja savo skaidriu vandeniu ir puikaus smėlio pakrante. Į šią pakrantę dažniausiai poilsiauti atvyksta kino žvaigždės, pasaulio įžymybės bei arabų šeichai. 

Pabaigai, būtinai apsilankykite Kaljario turguje. Mat tik čia rasite šviežių vaisių, ką tik pagautos žuvies, jūros gėrybių, saldumynų bei vietos dirbinių.

Sardinijos žemėlapis

Booking.com