Site Loader

Italija yra viena tų šalių, kurios kiekvienas kampelis savotiškai įdomus ir savotiškai, galima sakyti, kelia priklausomybę. Vienu atveju, kadangi džiugina mados galimybės ir žmonės gali gyventi vakarietiškai. Kitu atveju, kadangi galima pamatyti tuos idiliškus kaimelius, kurie atrodo kad egzistuoja tik paveiksliukuose. O kur dar labai skanus maistas, kur šokiai, kur draugiški žmonės bei daugelis kitų privalumų, kuriuos Jums gali pasiūlyti Italija. Ji tokia įvairi ir tuo pačiu tokia ypatinga.

Ligurija lankytinos vietos
Ligurija

Vienas iš tokių unikalių kampelių yra Ligurija, kurią galite rasti Šiaurės Vakarų Italijoje. Nors bene labiausiai akis patraukia nuostabas grožio gamta, tačiau tikrai egzistuoja ir daugiau lankytinų objektų. Nuo tokių, kuriuos sukūrė žmogus, iki tokių, kurie yra atsiradę dėl natūralias gamtos proceso.

Automobilio nuoma Ligurijoje

Činkve Terė

Tai yra nuostabus regionas Ligurijoje, kuris labiausiai stebina nuostabia gamta. Miestelis yra įsikūręs ant vaizdingų skardžių, tad atrodo labai įspūdingai, kaip teigia daugelis, tai yra pasakiška vieta. Pasiekti nuostabias vietoves pavyks tik valtimis, o jų yra nuomojama labai daug, tad domėkitės ir rasite Jums labiausiai tinkamą maršrutą už pačią patraukliausią kainą.

Genoa akvariumas

Jeigu norite geriau pažinti vandens gyventojų gyvenimą, tokiu atveju siūlome Jums apsilankyti akvariume, kuriame gausu ne tik nuostabios floros, tačiau ir faunos. Akvariumas veikia jau nuo 1992-ųjų metų, tad ilgametė patirtis šiuo metu suteikia galimybę lankytojams pasiūlyti tai, kas jiems labiausiai tinka. Akvariumo gyventojų gausa nuolatos plečiama, tad kad ir kada atvyksite, tikėtina, kad jų bus vis daugiau, tad ir kartoti apsilankymus labai verta.

Činkve Terės nacionalinis parkas

Činkve Terės nacionalinis parkas – nuostabaus grožio parkas šiaurės Italijoje, kuris tikrai nepaliks abejingų. Nacionalinio parko statusą šis regionas gavo 1999-ais metais ir šiuo metu jis vertinamas ne tik dėl gamtos, tačiau taip pat turi svarbią kultūrinę bei istorinę reikšmę. Šis kraštas yra įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą, tad yra labai saugomas. Elkitės pagal taisykles, kurios bus pateikiamos ženklų pagalba.

Palmarija

Ligurijos jūroje galite išvysti nuostabus grožio ir labai elegantišką Palmarijo salą, kuri traukia vis daugiau turistų. Tai yra labai puikus pavyzdys, kaip net ir būdama gana paprasta – tuo pačiu ji yra tokia ypatinga ir taip aktyviai laikoma. Sala yra vos dviejų kvadratinių kilometrų pločio, tad nesunkiai ją apeisite lengvai pavaikščiodami. Didžiausios šios salos grožis – uolos. Čia nerasite nei išvystyto turizmo malonumų bei žmonių paliktų kultūrinių objektų, vien tik prižiūrimą laukinę gamtą. Bene tai labiausiai ir vilioja turistus, kurie dažnai pasiilgsta paprastumo ir to jaukumo, kurį gali suteikti natūrali gamta.

Palazzo Rosso rūmai

Šie rūmai buvo statyti dar XVII amžiuje ir savu metu tai buvo garbūs aristokratų namai. Šiuo metu rūmai yra paversti muziejumi. Tiesa, daugelis ateina čia pasigrožėti ne eksponatais, kurie padeda geriau pažinti Italijos kultūrą bei istoriją, tačiau pačiais rūmais, kurie architektūrine prasme yra labai reikšmingas statinys.

Tinetas

Tineto sala – dar vienas lankomas objektas. Jos dydis siekia iki 6 kvadratinių kilometrų, tad yra šiek tiek didesnė už anksčiau minėtą. Visgi, vistiek labai puikiai apeinama, tad suteikite sau galimybę aktyviai praleisti atostogas. Sala yra trijų salų salyne ir šiuo metu yra įrašyta į UNESCO paveldo sąrašą.

Viešbučių Genujoje rezervacijaBooking.com

Štai tokia ta Ligurija, kuri būdama gana paprasta tuo pačiu yra labai ypatinga. Svarbiausia, kad lankytinų vietų čia labai daug, tad kiekvienas ras tokias pramogas, kokios jam atrodo pačios smagiausios. Galiausiai, galime išskirti, kad čia labiausiai dominuoja gamtos malonumai, tad užsukite, jeigu norite pamatyti nuostabų rojaus kampelį.

Pamatykite Liguriją iš arčiau!

Ligurijos žemėlapis

Booking.com