Site Loader

Palermo – Sicilijos sostinė, kuri labai dažnai vadinama pačiu triukšmingiausiu, aktyviausiu ir judriausiu Sicilijos miestu. Tad jeigu ieškote vietos, kur galima aktyviai ir kartu su kitais žmonėmis praleisti savo atostogas – tokiu atveju Palermo yra labai geras pasirinkimas.

Tiesa, net ir gana chaotiškas miestas padės Jums pamiršti kasdieninius rūpesčius ir visiškai atsipalaiduoti, kadangi puikus oras, skanus maistas, gamta, saulė ir draugiški žmonės – viskas, ko reikia, kad atostogos būtų pačios smagiausios ir jaukiausios.

Palermo mieste yra ne vienas lankytinas objektas, kuris įvardijamas kaip geriausiai perteikiantis šio regiono dvasią. Siūlome aplankyti juos visus, kad galėtumėte sakyti, kad tikrai pažinote šio regiono grožį.

Taigi – Palermo lankytinos vietos.

Palermo Italija
Palermo

Normanų rūmai

Nuostabaus grožio Normanų rūmai yra pats pirmas objektas, kurį reikia aplankyti tokiu atveju, jeigu jau esate Palermo. Nuostabaus grožio rūmai dažniausiai nepalieka abejingų ir džiugina savo unikalumu.

Pirmieji rūmai šioje vietoje buvo pastatyti dar IX amžiuje,  metų eigoje vis keisti ir vis tobulinami. Šiuo metu galime rasti tikrai labai arogantiškai atrodančius rūmus, greta kurių galima pamatyti ir nuostabaus grožio koplyčią.

Automobilio nuoma Palerme

Kapucinų vienuolynas

Kapucinų vienuolynas yra antra dažniausiai lankoma vieta, kurioje galite geriau pažinti Palermo gyvenimo ritmą. Tiesa, čia tikrai verta apsilankyti ne tik tiems, kurie tiki dievu, tačiau visiems, kurie nori atrasti  nuostabaus architektūrinio objekto dvasią bei unikalumą.

Teigiama, kad po vienuolynuose yra katakombos, kuriose yra išlaikę daugiau nei 8000 palaikų. Tai vienuolynui suteikia dar daugiau mistikos, unikalumo ir bene tai labiausiai paskatina žmones užsukti čia.

Quattro Canti

Quattro Canti yra istorinė Palermo vieta, kuriose susikursite dvi labai garsios gatvės Corso Vittorio Emanuele ir via Maqueda gatvės. Anksčiau čia buvo labai populiari vietinių susitikimo vieta.

Tačiau ne tik kadaise, tačiau ir šiuo metu daugelis užsuka čia susitikti su savo draugais arba netoli esančioje kavinukėje maloniai pralesti laiką. Žinoma, dominuoja transporto priemonės, kurios lekia labai greitai ir tai dažniausiai tampa atsvara anksčiau buvusiam lėtam gyvenimo tempui, kuris šiuo metu tapo intensyvus kaip niekada.

Palazzo Chiaramonte Steri

Palazzo Chiaramonte Steri yra Chiaramonte giminės rūmai, kurie buvo statyti dar XIV amžiuje. Jų architektūroje ir prabangoje labai puikiai atsispindi elegancija bei puošnumas, kadangi anuomet čia vyko patys garsiausi vakarėliai, puotos, kurių metu jose dalyvavo žinomiausia Palermo diduomenė. Grožėkitės ne tik išore, tačiau ir labai skoninga bei brangia pastato vidumi.

Palermo Didysis teatras

Palermo Didysis teatras yra vienas garsiausių ir žinomiausių šio miesto simboliu, kuris džiugina ne tik savo išore, tačiau ir savo turiniu. Pastatas buvo kurtas dar XIX amžiuje, tad jau ne pirmą šimtmetį skaičiuoja savo funkcionalumą.

Įsigijus bilietus internetu kiekvienas gali čia užsukti ir stebėti nuostabiausius kūrinius, kuriuos stato vietiniai bei užsienio dramaturgai ir vaidina garsiausi aktoriai.

Ir tai labai maža dalis Palermo, kurią paminėjome. Paprasčiausiai šis miestas yra toks įvairus ir toks skirtingas, kad teks skirti nemažai laiko, kol pavyks suprasti koks jis. Galiausiai, juk yra tokių vietų, kur reikia atvykti net kelis kartus, kad pavyktų suprasti – kuo šis regionas yra ypatingas ir kuo labiausiai traukia. O mes esame tikri,  kad kartą radus šio miesto grožį paprasčiausiai daugiau nebesinorės visiškai jo paleisti.

Viešbučių Palerme rezervacijaBooking.com

Palermo lankytinos vietos

Šiame video susipažinsite su Palermu ir Palermo lankytinomis vietomis. Pažiūrėkite! 🙂

Palermo žemėlapis

Booking.com