Site Loader

Riminis – vienas seniausių Italijos kurortų ir uostamiestis, skalaujamas Adrijos jūros bangų.

Riminis beveik visuomet kupinas gyvybės, jame ne tik suplūsta atostogautojai iš viso pasaulio, bet dažnai vyksta įvairūs sporto ir muzikos renginiai.

Kurortas vertinamas dėl savo puikiųjų paplūdimių ir kokybę garantuojančių viešbučių, kurių yra šiek tiek daugiau nei 1000.

Jeigu apsistosite viešbutyje, turėkite omenyje, kad dalis jų turi savo privačius paplūdimius.

Riminis lankytinos vietos
Riminis

Kaip ir daugelis miestų, Riminis nukentėjo karo metais, dalis pastatų buvo apgriauta, tačiau istorijos mylėtojus, pasiruošęs nustebinti ne viena įdomybe. Pailsėję paplūdimyje, galėsite pasivaikščioti siauromis itališkomis gatvelėmis po miesto senamiestį.

Kiekvienas Italijos miestas turi ilgą istoriją su gausybe mitų ir legendų. Ne išimtis ir šis miestas, įsikūręs šiaurinėje Italijos dalyje.

Automobilio nuoma Riminyje

Rimini kurortas žavi savo naktiniu gyvenimu. Čia gausu klubų, restoranų, kavinių, kur galėsite leisti vakarus ant jūros kranto. Tačiau pirmiausia keli patarimai, ką turėtumėte nuveikti šiame mieste:

Rimini paplūdimys – vos tik atvykę nedelskite ir žygiuokite prie jūros pasimėgauti saulės spinduliais, ošiančia jūra ir baltu smėliu. Keliautojų pašnekiuose jau seniai sklando pasakojimai apie pasakiškus auksinius Italijos paplūdimius. Rimini kurorte šie pasakojimai taps realybe.

Tiesa ta, kad patenkinti liks net ir patys išrankiausieji: mėgstantys tylą ir ramybę, lengvai suras atokvėpį atokiau nuo  turistų paplūdimio nuošalyje, mėgstantys šurmulį, puikiai pritaps centre esančiame paplūdimyje. Beje, ar žinojote, kad atostogauti čia atvyksta ir patys italai? Tai iš ties nemažai išduoda apie kokybę.

Aplankykite Arco d’Augusto – vieną seniausių triumfo arkų Šiaurės Italijoje. Arka siekia beveik 10 metrų aukštį ir yra statyta 27 m. pr. Kr. Kadaise ji buvo skirta imperatoriaus Cezario ir jo iškovotų pergalių garbei.

Piazza Cavour – viena iš pagrindinių miesto aikščių. Joje pamatysite akį traukančių architektūrinių statinių, vietinius turgelius. Tad jeigu užsimanysite paragauti šviežių jūros gėrybių, vaisių ar kitų gardumynų, turėtumėte nedvejodami užsukti.

Atvykęs į Riminį, privalai pamatyti ir išbandyti viską. Italia in Miniatura – parkas, kuriame Jūsų lauks daugiau nei 200 žymiausių Italijos vietų miniatiūriniai modeliai: Koliziejus, Florencijos katedra, miesteliai, tiltai ir t.t. Puikiai praleistas laikas ir gera nuotaika garantuota. Nepamirškite pasiimti kartu su savimi fotoaparato! Į parką lengvai galėsite nuvykti ir autobusu.

Dar vienas puiki vieta, žadanti daug linksmybių ir pramogų – Mirabilandia teminis parkas. Ši vieta puikiai tiks tiek keliaujantiems su draugais, tiek su visa šeima ir vaikais. Parke galėsite išbandyti greituosius kalnelius, itin ekstremalius atrakcionus, linksmybių ras ir Jūsų mažieji. Čia vyksta nemažai pramoginių renginių, tada dieną praleisite puikiai.

Apžvalgos ratas – puiki galimybė apsižvalgyti po Riminį iš viršaus, kadangi su apžvalgos ratu pakilsite net į 55 metrų aukštį. Tai puiki pramoga tiek dieną, tiek naktį. Dienos metu galėsite atidžiau pasižvalgyti, pamatyti objektus, kuriuose galbūt buvote, o vakare galėsite pasidžiaugti romantišku laiku ir miesto žibintų šviesomis.

Rimini dviračiu. Rimini kurortas puikiai pritaikytas aktyviam poilsiui, pavyzdžiui, pasivažinėjimu dviračiais. Tai puiki transporto priemonė, kadangi be jokio vargo aplankysite tolimesnius miesto objektus ar pasigrožėsite Italijos gamta. Čia dviračių infrastruktūra pritaikyta turistiniams maršrutams, rasite gausybė turistinių takelių.

Ponte di Tiberio – žygiuodami link kanalo, išvysite Tiberijaus tiltą. Sunku patikėti, tačiau jis stovi čia jau 2000 metų ir kas kartą primena Rimini galybės laikus.

Piazza Tre Martiri – štai dar viena gyvybe trykštanti ir itališka dvasia pulsuojanti aikštė. Joje rasite puikius restoranus, barus, kavinukes bei įvairiausias parduotuvėles. Net jeigu ir nesiruošiate nieko pirkti, atvykite bent apsidairyti ir pajusti itališkus kvapus, garsus ir žmonių klegesį.

Viešbučių Riminyje rezervacijaBooking.com

Visgi, nusprendėte, kad Riminyje jau viską išbandėte ir norėtumėte daugiau pramogų ir veiklos? Aplankykite netoliese esantį San Mariną. Ši nykštukinė valstybė yra vos už 25 kilometrų nuo kurorto, tada neaplankyti jo, būtų tikra nuodėmė.

Patogiausia San Mariną pasiekti nuomotu automobilių, taip kur kas paprasčiau ir greičiau. Tačiau Riminyje viešasis transportas išvystytas gana gerai, tad per mažiau nei valandą, šią valstybę pasieksite autobusu.

Pasiruoškite laiką praleisti puikiai. Jūsų laukia žydra jūra, saulė,  puikus maistas ir gausybė pramogų.

Rimis Italijoje

Susipažinkite artimiau su Riminiu šiame video! 🙂

Riminio žemėlapis

Booking.com