Site Loader

Planuojantiems atostogauti pavasarį, turime ganėtinai patrauklų pasiūlymą išvykai kiek tolėliau nuo namų. Tai puošnusis Trapanio miestas. Dažnai provincijai priskiriamas kraštas toli gražu nėra toks jau nuobodus ir pilkas. Atsisakyti išankstinių stereotipų čia greitai priverčia vaizdinga architektūra, pasakiškas kraštovaizdis, triukšmingai minimos šventės bei išsaugotos tradicijos, kurias ir toliau puoselėja jau nauja karta. Verta paminėti, kad Velykos trapaniečiams ypatingas įvykis, svarbesnis net už pačias Kalėdas, taigi nenusivilsite, jei būtent tuo metu lankysitės Trapanyje. Taip pat pristatome dar kelis ryškesnius taškus. 

Trapanis lankytinos vietos
Trapanis

Velykų šventė Trapane pažymima itin spalvingai ir įdomiai, todėl kiekvienam turistui, besilankančiam čia pirmą kartą tiesiog privaloma joje sudalyvauti. Įspūdingas dekoracijas miestelėnai pradeda ruošti iškart pasibaigus tų metų ceremonijai. Svarbiausiu akcentu tampa didysis penktadienis, kuriam išskirtinis dėmesys skiriamas nuo pat pirmųjų Velykoms dedikuotų renginių. Dėka šios tradicijos puoselėjimo, šimtmečių senumo papročiai atgyja kiekvieną pavasarį. 

Automobilio nuoma Trapanyje

Norėtume paraginti šiek tiek laiko atsidėti gamtos tyrinėjimui, mat ši itin turtinga bei unikali. Štai stabtelėję Stagnone lagūnoje būsite apdovanoti fantastiškais saulėlydžiais, sukuriančiais nepaprastai romantišką atmosferą. Įsižiūrėję įdėmiau, turėtumėte pastebėti ir tolumoje esantį Egadi salyną. 

Po šios atrakcijos užsukite į druskos malūne veikiantį barą, puikiai tiksiantį nuostabaus vakaro pratęsimui. 

Tikriems gurmanams siūlome išbandyti populiarią edukacinę programą- alyvuogių ir duonos kelią. Pastarojo metu sužinosite daug negirdėtų faktų iš alyvuogių perdirbimo proceso istorijos, išmoksite atskirti tikrai kokybišką aliejų bei įsigysite gurmaniškų jo rūšių, papildytų prieskoniais už patrauklesnę kainą. 

Būtinai įvertinkite ir juodos itališkos duonos skonį, kurią atrastumėte tik Trapanio apylinkėse. 

Italija garsėja ir savo rūšiniais vynais, vertinamais visame pasaulyje. Ne išimtis ir Trapanis, turistus viliojantis aromatingojo gėrimo degustacijomis. Be to, svetingi vietos vyndariai nuoširdžiai papasakos apie savo amatą ir kelią, kurį tenka nueiti norint vynuogę paversti galutiniu produktu. 

Edukacinė popietė, iš kurios parsivešite tik geriausius prisiminimus, jūsų laukia druskų laukuose. Teritorija vos kiek nutolusi nuo miesto, tad nepatingėkite įveikti kelioliką kilometrų dėl tokio įspūdingo reginio. Saugomo gamtos rezervato ribose baluoja gigantiško dydžio druskos kalneliai, o bendrą peizažą žaismingai pagyvina vėjo malūnų sūkiai. Reginys vertas milijono, todėl įtraukite šį tašką į savo ekskursijos planus. 

Trumpam stabtelėję Cala rossa Favinjana saloje būsite nustebinti ypatingai svetingu pasitikimu ir globa. Turistai saloje bus ypač lepinami ne tik klimatinių sąlygų, o ir pačio personalo. Kokteilis stebint dangaus mėlynumo vandenyno horizontą, saulės vonios paplūdimiuose, pasiplaukiojimai aplink salą vandens dviračiu bei kitos pramogos sudomins skirtingus poreikius turinčius keliautojus. 

Norite pajusti tikrąją viduramžių dvasią? Atgal į praeitį jus nukels istorinis Eričės miestelis, įsikūręs visai prie pat Trapanio. Kadangi Eričė esti 800 metrų aukštyje, jį patogiausia pasiekti būtų naudojantis funikulieriumi. Tuo pačiu galėsite pasigerėti viso miesto panoramomis. Pasiekus pagrindinį tašką, vertėtų pavaikštinėti jaukiose gatvelėse, sužavinčiose visų pirma architekturiniu savitumu. 

Paskutinis, bet ne prasčiausias objektas, atsidūręs mūsų akiratyje, yra Sagesta. Tai archeologinė vietovė, smalsuolius traukianti senovinėmis šventyklomis, amfiteatru, kitais vertingais statiniais ar jų liekanomis, bylojančiomis apie anuomet didžiausio Sicilijoje buvusio miesto klestėjimą. Besidomintiems praeitimi tai bus proga pagilinti žinias apie čionykščias tautas. 

Viešbučių Trapanyje rezervacijaBooking.com

Pažiūrėkite šį video apie Trapanio miestą!

Trapanio žemėlapis

Booking.com