Site Loader

Varezė – miestas, kuris itin plačiai populiarėja kaip tik šiuo metu, todėl būkite pirmieji iš draugų, atradę šį Italijos perlą!

Varezės miestelis yra įsikūręs apie 55 km, nuo Milano, tad ne labai toli ir vieno važiavimo metu galėsite aplankyti bent kelias skirtingas vietas. Nors šiame miestelyje yra ką veikti visą dieną ir ilgiau, kadangi lankytinų vietų gausa nustebins, tačiau bent jau trumpam, jeigu neturite daugiau laiko, užsukti verta.

Tokiu atveju geriau pažinsite Italiją ir pamatysite, kokia ji yra įvairi. Rekomenduojame įdomiausius lankytinus objektus Varezėje.

Varezė
Angera pilis – visai netoli Varezės

Sacro Monte di Varese

Koplyčia Sacro Monte di Varese laikoma stebuklinga ir sakoma, kad atėjus čia ir pasimeldus, ko nors labai paprašius – visi Jūsų norai pavirs realybe. Žinoma, reikia labai norėti, kadangi tiems, kurie bando ir kurie labai nori – stebuklai įvyksta.

Koplyčia yra atvira visiems visą parą, tad kiekvienas norintis stebuklų čia turėtų ateiti pasibūti. Nebūtina melstis, kadangi jau vien sėdėjimas suteiks jums dvasinę ramybę. Juolab, čia apsilanko labai daug žmonių, tad galbūt rasite vertingų pažinčių.

Villa Panza

Turbūt tiksliausias Villa Panza apibūdinimas yra dvaras. Tai nuostabus architektūrinis statinys, kurį supa sodas. Jame galite praleisti pusdienį, pasidaryti pikniką ir labai skaniai pavalgyti. Žinoma, gražiausia čia atvykti pavasario metu, kadangi kai oras geras – pasivaikščiojimas po soda yra kur kas malonesnis.

Tiesa, net ir žiemos metu šis uždaras sodas atrodo įspūdingai, kadangi jis tampa tikra žiemos pasaka.

Automobilio nuoma Varezėje

Palazzo Estense

Palazzo Estense rūmai buvo statyti dar XVIII amžiuje ir nors metų eigoje buvo kiek apgadinti, tačiau pilnai atstatyti ir paruošti turistams, kurie nori geriau pažinti Varezė gyvenimo tempą ir tuo pačiu istoriją, kultūrą bei žmones, kurie gyveno anksčiau. Baroko stiliaus architektūra bene labiausiai traukia akis, kadangi ji – ypač puošni, labai detali ir tai dažniausiai atima žadą.

Daugelis teigia, kad pradėjus grožėtis šiuo statiniu galima čia praleisti ištisas valandas, kadangi kiekviena smulkmena yra tokia ypatinga ir tuo pačiu tokia graži bei skoninga.

Villa Toeplitz dvarelis

Labiausiai į Villa Toeplitz traukia ne mažas ir mielas dvarelis, tačiau nuostabi aplinka, kurioje galima labai smagiai praleisti laiką bet kokiu oru. Fantastiškai atrodo parkas, kuriame sukurtos vietos valgymui. Taip pat galite rasti ir kavinukių, kuriose įsigysite maistą išsinešimui. 

Ši vieta vis labiau atnaujinama, kadangi stengiamasi turistams sukurti kuo daugiau pramogų. Užsukite dabar ir apsilankykite po kelerių metų, palyginkite, kaip toli buvo per tą laiką nueita į priekį.

Varezės ežeras

Jeigu mėgstate maudytis – tokiu atveju Varezės ežeras turėtų būti įtrauktas į Jūsų kasdieninį maršrutą. Jame maudantis aplinkui matysite kalvas, tad tai bendram kraštovaizdžiui suteikia dar daugiau žavesio ir unikalumo. Tiesa, ežeruose taip pat auga labai įvairi gyvūnija, tad norėdami iš arčiau pamatyti kokios žuvys gyvena Italijoje – siūlome išbandyti nardymą. Tai tikrai įdomi praktika. Juk nėra nieko maloniau, kaip šiltame vandenyje mirkti ir grožėtis aplink Jus besisupančiais kalnais.

Viešbučių Varezėje rezervacijaBooking.com

Varezė – nuostabus regionas, kuris turi ką parodyti kiekvienam. Čia bus ką veikti visą dieną ir daugiau. Paminėjome tik kelias lankytinas vietas, tačiau jų čia kur kas daugiau, tad kiekvienas norintis geriau pažinti Italiją turėtų čia apsilankyti.

Varezė ir jos lankytinos vietos

Susipažinkite su Vareze šiame video! Pažiūrėkite!:)

Varezės žemėlapis

Booking.com