Site Loader

Veneto regionas priklauso šiaurės rytų Italijai. Jo centras – romantiškoji ir gražioji Venecija. Ši vieta traukia keliautojus savo grožiu, lankytinomis vietomis istorinėmis ir gamtos vertybėmis. Įspūdį palieka net ir patiems išrankiausiems turistams. Beje, šiuo metu tai bene vienas labiausiai išsivysčiusių Italijos regionų.

Venetas lankytinos vietos
Venetas

Piazza della Frutta aikštė„vaisių aikštė“.  Viena populiariausių Veneto regione esančių aikščių, įsikūrusi Paduvoje. Turistus čia vilioja šios aikštės grožis bei joje stovintys paminklai. Vienas jų, stovintis aikštės viduryje, simbolizuoja sėkmingą prekybą. Šiandien apsilankę šioje aikštėje, pamatysite gausybę prekybos vietų, parduotuvių, kuriose galėsite įsigyti ne tik vaisių, bet ir drabužių, batų. Po apsipirkinėjimo galėsite prisėsti vienoje iš jaukių kavinių atsigerti kavos bei pasigrožėti aikšte ir ten šurmuliuojančiais turistais. 

Automobilio nuoma Italijoje

Aqualandia vandens pramogų parkas. Jeigu istoriniai ir architektūriniai paminklai jau kiek pabodę ir norisi šiek tiek pramogų, vietų, kuriose galėsite puikiai pasilinksminti čia apstu. Viena iš populiariausių vietų – Aqualandia vandens pramogų parkas. Šis pramogų parkas įsikūręs Lido di Jesolo mieste. Pats parkas dalijamas į šešias dalis, kuriose surasite skirtingas tematikas. Taip pat galėsite išbandytu apie trisdešimt atrakcionų bei pasilinksminti rengiamuose šou. Šis pramogų centras paliks įspūdį įvairaus amžiaus pramogautojams, tiek vaikams, tiek suaugusiems – visiems, kurie išsiilgę jaudinančių akimirkų. 

Cittadella miestas – tai miestas tvirtovė, kuriame privalo apsilankyti kiekvienas keliautojas, atvykęs į Veneto regioną. Šio miesto istorija prasidėjo dar viduramžiais, tad mieste yra kur paganyti akis bei ką naujo sužinoti. Laikoma, kad jis įkurtas 1220 metais. Tiesa ta, kad Cittadella miestas, kadaise buvo laikomas labai svarbiu meno ir kultūros centru. Šis miestas sužavės ne tik meno ir istorijos gerbėjus, tačiau ir tuos, kurie trokšta kitokios veiklos. 

Vičensa (Vicenza) – tai dar vienas iš nuostabiųjų Veneto regiono miestelių. Į šį miestelį, didžioji dalis keliautojų atvyksta pasigrožėti XVI amžiaus architektūra, prie kurios didžiąja dalimi prisidėjo architektas Andreos Palladio. Dėl šios priežasties, Vičensa miestas, dar kartais vadinamas Palladio vardu. Šiame mieste apstu lankytinų objektų. Svarbiausi jų, XVI amžiaus Olimpinis teatras, kuris laikomas vienu seniausių uždarų teatrų. Taip pat Museo Civico – garsus muziejus, kuriame veikia nuostabi paveikslų galerija bei bažnyčios, miesto aikštė – Piazza dei Signori, Palazzo della Ragione – rūmai ir tai dar ne viskas!

Venecija – Veneto regiono sostinė ir vienas gražiausių miestų šiame regione. Jo neaplankyti, būtų tikra nuodėmė. Šiame mieste apstu prabangių rūmų, įsikūrusių ant vandens. Venecija turi ką pasiūlyti – tai ryškiaspalvės gondolos, kuriomis turistai plaukioja romantiškų pasimatymų metu, kasmet vykstantys karnavalai, kuriuose bene labiausiai jaučiama itališka kultūra. Mieste gausu architektūrinių baroko, renesansų ar Bizantijos laikų paminklų. Susižavėjimą kelia ir gausybė tiltelių. 

Verona – tai gražiausias miestas, žinoma, po Venecijos. Verona žavi savo turtinga istorija bei kultūriniu palikimu, kadangi dar 89 m. Pr. Kr. Ši vieta tapo labai svarbia romėnų gyvenviete. Turistus Verona vilioja savo viduramžiška dvasia bei istoriniu palikimu, tokiu kaip Arena di Verona, Castiel del Pietro bei garsiuoju Džiuljetos namu, kuris minimas garsiojoje Šekspyro pjesėje.

Viešbučių Venete rezervacijaBooking.com

Euganean kalnai – tiesa ta, kad turistai į Veneto regioną atkeliauja, ne tik atvilioti istorijos ir architektūros, tačiau ir nuostabios gamtos. Viena iš nuostabiausių šio regiono vietų – Euganean kalnai. Tai nacionalinis draustinis, kuriame galėsite pasivaikščioti žavingais turistiniais maršrutais, surasti terminius šaltinius, garsiuosius vaisių sodus. Be abejonės, galėsite nukeliauti pasigrožėti vynuogynais, juk Italiją garsina puikūs vynai. Atvykę į ši draustinį galėsite grožėtis puikia gamta bei jos sukurtais gamtos stebuklais. 

Pažiūrėkite šį video apie Veneto regiono ypatybes!

Veneto žemėlapis

Booking.com