Site Loader

Palermas – tai vienas iš lankomiausių miestų Sicilijoje bei yra Sicilijos sostinė. Palerme itin daug istorinio ir kultūrinio palikimo paminklų. Šiame puikiame mieste tikrai yra ką pamatyti: nuo architektūrinių šedevrų iki tikrų itališkų turgelių bei nuostabių restoranų. Jeigu susižavėjote šiuo nuostabiu Italijos miestu, tuomet pats metas ieškoti puikios ir nebrangios nakvynės. Pateikiame sąrašą populiariausių nakvynės vietų Palermo mieste!

Viešbučiai PalermeBooking.com

Albergo Cavour 1* – tai itin puikiai vertinamas viešbutis su pusryčiais, vos už 1,2 km nuo miesto centro. Viešbučio teritorijoje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas bevielis internetas. Viešnagės vieta įsikūrusi itin patogioje vietoje, arti lankomiausių miesto objektų. Artimiausias oro uostas yra už 32 km. Viešbutyje registratūras veikia 24 val. todėl galėsite į personalą kreiptis iškilus bet kokiems klausimams. Tai idealus variantas ieškantiems pigios nakvynės Palermo mieste, kadangi čia naktis asmeniui Jums kainuos tik keliasdešimt eurų.

Albergo Verdi 2* – šis žavus viešbutukas stovi pačiame miesto centre, priešais žymųjį Massimo teatrą. Ši nakvynės vieta idealiai tinka tiems, kurie trokšta ištyrinėti kiekvieną šio kerinčio miesto detalę. Trečiame viešbučio aukšte veikia internetas. Kas ryta Jums bus patiekiami lengvi ir gardūs pusryčiai, salėje arba jūsų numeriuose. 

Viešbučiai Palerme

Villa Lampedusa 3* – tai apartamentų viešbutis įsikūręs nuostabios gamtos apsuptyje ir nutolęs nuo Palermo miesto  5 km. Šis pasirinkimas skirtas ieškantiems gamtos ramybės bei norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, yra automobilių stovėjimo aikštelė. Kambariuose veikia oro kondicionieriai, įrengta virtuvėlė su visa būtina įranga. Vos už  min kelio automobiliu rasite paplūdimį, o už 25 km oro uostą Falcone Borsellino.

Casa Vacanza Adriana 3* – vos už 200 metrų nuo Palermo katedros yra įsikūręs šis žavus viešbutis su terasa ir barbekiu įranga. Apartamentuose veikia oro kondicionieriai, televizorius, įrengta virtuvėlė su įranga, kurioje galėsite gaminti atostogų metu bei skalbimo mašina. Falcone Borsellino oro uostas įsikūręs už 31 km nuo apartamentų, esant poreikiui galėsite užsisakyti pervežimo paslaugas. 

Hotel Politeama 4* – tai vienas populiariausių viešbučių Palermo mieste. Viešbutis yra įsikūręs vienoje gražiausių Palermo gatvių, pro šiuolaikiškai įrengti viešbučio langus galėsite grožėtis Ruggero Settimo aikštės vaizdais. Nakvynės metu svečiai galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Nuo viešbučio pernelyg nenutoldami galėsite rasite jūrų uostą bei autobusų stotį. Su autobusu lengvai pasieksite oro uostą bei galėsite nuvykti į netoliese esantį Mondello paplūdimį. Į kainą įskaičiuojami pusryčiai, todėl kas rytą galėsite mėgautis gardžiais ir lengvais itališkais gardėsiais. 

Hotel Ambasciatori 4* – tai labai gerai vertinamas viešbutis Palerme, su privačia terasa, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys miesto panoraminiai vaizdai. Viešbutis yra itin populiarus, kadangi įsikūręs tikrai keliautojui patogioje vietoje. Viešbutis stovi miesto centre, 200 metrų nuo traukinių stoties bei 10 min kelio pėsčiomis nuo uosto. Šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose, svečiai suras oro kondicionierius, galės naudotis belaidžiu nemokamu internetu. Kas rytą galėsite mėgautis į kainą įskaičiuotais pusryčiais, pusryčiauti terasoje. Patiekalai gali būti paruošti atsižvelgiant į specialius reikalavimus (be gliuteno). Sicilietiškų patiekalų galėsite paragauti viešbučio restorane, kuriame dirba puikūs virtuvės šefai. Vasarą viešbučio terasoje organizuojami jaukūs gyvos muzikos vakarai. Tai puiki vieta tikroms itališkoms atostogoms!

Viešbučių Palerme nemokamas rezervavimasBooking.com

Booking.com