Site Loader

Ieškantieji romantikos ir naujų potyrių dažnai renkasi atostogas Venecijoje. Siauros ir vingiuotos gatvelės, neaukšti istorija dvelkiantys pastatai, gondolos, romantiški pasivaikščiojimai pakrante ir skanus itališkas maistas – štai kas vilioja keliautojus. Kad atostogos būtų tikrai komfortiškos, verčiau jau iš karto pradėkite ieškoti jaukios ir patogios nakvynės vietos. Naudodamiesi atsiliepimais atrinkome keletą populiariausių nakvynės vietų Venecijoje, kurios galbūt patiks ir Jums. Tuomet beliks tik krautis lagaminus!

Viešbučiai VenecijojeBooking.com

Hotel Dalla Mora 1* – tai vienas pigiausių viešbutukų Venecijoje, tačiau garsėja vienais geriausių atsiliepimų. Viešbutis įsikūręs netoli miesto centro, Santa Croce rajone. Per kelias minutes pasieksite San Nicola bažnyčia. Viešbutyje yra terasa, iš kurios galėsite stebėti Venecijos kanalą. Jaukiai įrengtuose kambariuose veikia nemokamas belaidis internetas, yra rašomieji stalai. Svečiai gali naudotis privačiais arba bendrais vonios kambariais. Kas rytą galėsite mėgautis saldžiais itališkais pusryčiais. Už 800 metrų nuo nakvynės vietos pasieksite Venecijos Santa Lucia geležinkelio stotį.

Hotel Adua 2* – paprastas, tačiau jaukus ir puikiai vertinamas viešbutis yra įsikūręs už 4 min pėsčiomis nuo Venecijos geležinkelio stoties bei yra netoliese žydų geto. Kambariai erdvūs ir įrengti šiuolaikiškai, juose yra oro kondicionieriai bei svečių patogumui – privatūs vonios kambariai. Viešbutukas tikrai paliks įspūdį istorijos mėgėjams, nes svečiai apsistoja XVII amžiaus pastate. Prireikus galite kreiptis į registratūroje dirbantį personalą, jie mielai papasakos apie miestą bei patars, kaip ne pernelyg išlaidaujant patirti Venecijoje kuo daugiau.

Viešbučiai Venecijoje

Hotel Alla Fava 2* – šis viešbutukas yra įsikūręs pačioje Venecijos širdyje, tad vos tik žengę kelis žingsnius nuo savo viešnagės vietos, galėsite iš karto pradėti tyrinėti nuostabias šio miesto gatveles. Visai greta yra nedidelis Venecijos kanalas bei jaukus parkelis, kuriame galėsite romantiškai pasivaikščioti. Vos už 100 metrų yra Rialto tiltas. Jaukiai įrengtuose kambariuose svečiai galės naudotis televizoriumi, oro kondicionieriumi. Vos už 5 min pasieksite ir populiarųjį San Mark’s skverą. Netoliese įsikūrusios Venecijos populiariausios parduotuvės, kavinukės ir restoranai. 

Hotel Mercurio 3* – viešbutukas įsikūręs patogioje vietoje, už 100 metrų nuo La Fenice teatro. Greta yra Barcoli kanalas, taigi visą viešnagę gyvensite tikrai vaizdingoje vietovėje. Jaukūs ir modernūs kambariai įrengti su oro kondicionieriais, televizoriais. Kambariuose puikuojasi klasikiniai venecijietiški baldai. Pro kai kurių kambarių langus atsivers nuostabus vaizdas į kanalą. Viešnagės metu patiekiami gardūs pusryčiai, kurie gali būti pristatyti tiesiai jums į lovą! Greta viešbučio yra Giglio vaporetto autobusų stotelė. Šis viešbutis yra ypač svetingas savo svečiams, mat jis perduodamas iš kartos į kartą. Prižiūrintis personalas svetingas ir paslaugus, tad iškilus klausimams, jie mielai Jums pagelbės.

Grand Gotel Dei Dogi, The Dedica Anthology, Autograph Collection 5* – tai ypač prabangus viešbutis, skirtas ieškantiems aukštos kokybės aptarnavimo ir nepaprastai komfortiškų apartamentų. Viešbutis įsikūręs vaizdingoje vietovėje, jį supa gražūs sodai. Viešbučio interjeras apstatytas prabangiais baldais bei interjeras ypač prabangus – pasijusite tarsi viešėtumėte karaliaus pilyje. Viešnagės metu turėsite galimybę atsigaivinti gėrimais bare, skanauti puikiausių šefų patiekalų restorane. Jeigu visuomet svajojote pasiplaukioti Venecijos kanalais, Jums pasisekė, netoliese kelis kart per dieną kursuoja motorinė valtis. Venecijos geležinkelių stotis taip pat netoli. Kambariuose yra milžiniškos lovos, erdvūs vonios kambariai, televizoriai, oro kondicionieriai ir visi kiti patogumai, skirti komfortiškai viešnagei Venecijoje!

Viešbučių Venecijoje nemokamas rezervavimasBooking.com

Booking.com